Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Restaurace, Zlín - Malenovice, CP 235 m2

Prodej, Restaurace, Zlín - Malenovice, CP 235 m2

5 500 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele a ve spolupráci společností Agentura ZVONEK a REALITKA GREEN s.r.o. si Vám dovolujeme nabídnout prodej restaurace Malen - pod hradem v Malenovicích. Jedná se o komerční prostor kolaudován jako restaurační zařízení v roce 1999. Restaurace prošla od kolaudace po dnešní provoz několika rekonstrukcemi. Ta poslední byla včetně vybavení v hodnotě 600 000,- Kč. Toto vybavení není součástí prodejní ceny a bude se řešit samostatným jednáním. Nemovitost se nachází v..

Pronájem, Kanceláře, Tábor, ul. Husova, CP 70 m2

Pronájem, Kanceláře, Tábor, ul. Husova, CP 70 m2

10 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o velikosti 70 m2 v Husově ulici v Táboře. Objekt se nachází v přízemí řadové budovy s přímým vstupem z ulice. Prostory lze jednoduše oddělit pro více účelů (např. kancelář a prodejna či sklad). Lze je využít jako obchodní prostory, kancelář, sídlo firmy atd. Součástí je malá kuchyňská linka, komora s bojlerem a samostatné WC. Do ulice vedou dvě veliká plastová okna, která mohou sloužit také jako výlohy, další okno do klidné části za domem. Parkování v..

Pronájem skladových prostor, Lhota u Vsetína, CP 1000 m2

Pronájem skladových prostor, Lhota u Vsetína, CP 1000 m2

100 000 Kč za měsíc

exkluzivně pronájem skladových prostor v obci Lhota u Vsetína. Celková plocha je 1000 m2. Jeřáb do 63 000 kg. Možnost pronájmu částečné plochy. Možnost kancelářského zázemí. Cena včetně energií. K dispozici ihned.

Pronájem obchodních prostor, Zlín

Pronájem obchodních prostor, Zlín

20 000 Kč za měsíc

pronájem prostorného obchodního prostoru na rohu ulice Štefánikova a Potoky, Zlín. Komerční prostor skýtá 65m2 a kromě přední prodejny má i zázemí v zadní části budovy, včetně sprchového koutu a toalety. Prostory se pronajímají nevybavené. V prodejně je k dispozici klimatizace. Parkování je možné v okolí budovy. Prostory se nachází blízko centra města, pěší chůzí 5min, disponuje velkými výlohami, vhodné jak pro obchod, tak i kanceláře. K dispozici od 1.3.2018

Prodej, vícegenerační objekt Lhota u Vsetína, CP 922 m2, k bydlení i k podnikání

Prodej, vícegenerační objekt Lhota u Vsetína, CP 922 m2, k bydlení i k podnikání

1 600 000 Kč

exkluzivně zprostředkuje prodej domu v obci Lhota u Vsetína. Nachází se v klidné lokalitě, v zástavbě rodinných domů. Celková plocha pozemku je 922 m2, z toho je zastavěná plocha 494 m2 a zahrada 428 m2. Součástí je hospodářská budova s možností garáže. Jedná se o zděný samostatně stojící dvou dům se započatou rekonstrukcí. Možnost vybudování až 3 bytových jednotek. Koupelny 2, možnost další. Nová střecha - bonský šindel, podkrovní okna, částečná výměna oken za dřevěné, nové masivní dveře...

Prodej, Restaurace, CP 10413m² - Bystřička

Prodej, Restaurace, CP 10413m² - Bystřička

volejte makléři

Zprostředkujeme prodej zavedené restaurace U Mokrošů, která se nachází v obci Bystřička, v těsné blízkosti vyhledávané přehrady Bystřička, zasazené do romantického prostředí Valašska, s možností rekreace, cyklistiky, koupání, houbaření....Obec se nachází 8 km od města Valašské Meziříčí a 13 km od města Vsetín. Jedná se o plně vybavenou, prosperující restauraci s kapacitou cca 100 osob v restauraci a cca 80 osob zahrádka s venkovním posezením. Součástí prodeje jsou přilehlé pozemky a stavby, 4..

Prodej, Ubytování, hotel Beskydy plocha 13637m² - s přilehlými pozemky

Prodej, Ubytování, hotel Beskydy plocha 13637m² - s přilehlými pozemky

14 000 000 Kč

Realitka Green Vám zprostředkuje prodej hotelového komplexu s ubytovací kapacitou 50 míst v malebném prostředí Beskyd. Hotel je dvoupodlažní se suterénem, zastavěná plocha budovy je 550 m2, některé pokoje mají lodžii. V lesoparku před hotelem je 7 chatek, čímž je možné navýšit kapacitu o dalších 20 ubytovacích míst. Za hotelem se nachází parkoviště pro hosty, zděná trojgaráž a hřiště. Vytápění je ústřední, kotlem na tuhá paliva, studna je vlastní s úpravnou vody, kanalizace je veřejná. V..

Pronájem, Restaurace, 13601m² - Horní Bečva

Pronájem, Restaurace, 13601m² - Horní Bečva

50 000 Kč za měsíc

Pronájem hotelového komplexu v žádané rekreační oblasti v bezprostřední blízkosti přehrady a nedaleko lyžařských areálů. K dispozici je hotelová restaurace, kuchyně, recepce, kancelářské zázemí a ubytování s kapacitou 50 ti lůžek. Pro letní část sezony je k dispozici i sedm chatek, které jsou napojeny na vodovod i elektřinu.

Prodej, Rodinné domy, Zlín - Štípa, CP 1213 m2

Prodej, Rodinné domy, Zlín - Štípa, CP 1213 m2

8 500 000 Kč

v exkluzivním zastoupení atypickou rodinnou vilku v obci Zlín - Štípa. Nachází se v centru obce. Dům je vhodný k bydlení i ke komerčnímu využití. Dům prochází celkovou rekonstrukcí. Nová elektroinstalace, odpady, topení, komín, rozvody vody. Celková dispozice: zastavěná plocha 692 m2, plocha parcely celková plocha je 1213 m2. Okolo celého pozemku je plot s betonovou podezdívkou pojezdovou bránou na dálkové ovládání. Dům disponuje přípojkou na elektřinu, plyn, vodu, vlastní studna. Obvodové..