Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky pro bydlení" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, pozemek, 1471m² - Jankovice

Prodej, pozemek, 1471m² - Jankovice

info v RK

Nabízíme ke koupi pěkný pozemek na okraji obce Jankovice u Holešova. Pozemek o celkové ploše 1471 m2 je územním plánem určen k využití jako plocha individuálního bydlení, rodinného domu. Pozemek je mírně svažitý, orientován jihovýchodním směrem nad hlavní komunikací mezi Holešovem a Bystřicí pod Hostýnem. Šířka pozemku cca 27 m , délka cca 57 m. Možnost připojení elektřiny u hranice pozemku, plynovod, kanalizace a vodovod ve vzdálenosti 112 m od paty pozemku. Pro více informací posím..

Prodej, Pozemky pro bydlení, 897 m² - Branky

Prodej, Pozemky pro bydlení, 897 m² - Branky

499 000 Kč

Prodej stavební parcely o budoucí výměře 897 m² na okraji obce Branky. Pozemek je situován v mírném svahu a je určen pro výstavbu rodinného domu. Příjezdová zpevněná komunikace je ve vlastnictví obce, přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace se nacházejí nedaleko hranice prodávaného pozemku.

Prodej pozemku k výstavbě RD v obci Trnava, CP 2148 m²

Prodej pozemku k výstavbě RD v obci Trnava, CP 2148 m²

400 Kč za m2

Realitka Green ® Vám zprostředkuje prodej pozemku k výstavbě rodinného domu v obci Trnava. CP 2147 m2. Pozemek slunný, orientovaný na JV, JZ, v ÚP výstavba pro bydlení. Nachází se na okraji obce u lesa a luk. IS - el. energie, vlastní studna,ČOV - nutno vybudovat, plyn v dosahu. Příjezdová komunikace asfaltová, obecní. Vzdálenost od Zlína 20 km, od Slušovic 7 km. V případě zájmu zajistíme výhodné financování.

Prodej, Pozemky pro bydlení, Liptál, CP 1000 m²

Prodej, Pozemky pro bydlení, Liptál, CP 1000 m²

rezervováno

Zprostředkuji exklusivní prodej pozemku vhodného pro výstavbu rodinného domu, který se nachází v obci Liptál, vzdálené 8 km od města Vsetín, 25 km od města Zlín. V obci je veškerá občanská vybavenost - základní škola, mateřská škola, obchody, pošta atd. Pozemek se nachází v klidné části, zároveň téměř u centra obce a skýtá krásný výhled do okolí. Příjezd je po asfaltové cestě, veškeré sítě jsou dovedeny k vedlejšímu domu. Pozemek je mírně svažitý, orientace východ, západ, celodenně slunný. Je..

Prodej, Pozemky pro bydlení, k.ú. Měšice u Tábora, CP 2810 m2

Prodej, Pozemky pro bydlení, k.ú. Měšice u Tábora, CP 2810 m2

250 Kč za m2

Nabízíme k prodeji pozemek o ploše 2810 m2 v Táboře - Měšice, v OV, v územním plánu vedený jako pozemek určený k výstavbě smíšené obytné - bydlení a podnikání. Pozemek je široký 13 m a dlouhý 216 m. V současné době nemá příjezdovou cestu a možnost připojení na sítě.

Pozemek k bydlení, Malá Lhota, okr. Vsetín, CP 453m²

Pozemek k bydlení, Malá Lhota, okr. Vsetín, CP 453m²

290 000 Kč

Prodej velmi pěkného slunného pozemku v obci Malá Lhota, okres Vsetín, vzdáleného 8 km od Valašského Meziříčí. Nachází se ve velmi klidné lokalitě na pokraji obce, v blízkosti zástavby rodinných domů. Celková plocha je 453 m2. Pozemek je mírně svažitý, neoplocen, vhodný k bydlení i k rekreaci. Příjezdová cesta obecní, asfaltová. IS: elektřina. Na pozemku se nachází dřevěná stodola. V případě zájmu zajistíme výhodné financování.

Prodej, Pozemky pro bydlení, 8004 m² - Kroměříž - Těšnovice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 8004 m² - Kroměříž - Těšnovice

450 Kč za m2

Prodej pěkného pozemku určeného územním plánem jako stavební v klidné lokalitě Těšnovic u Kroměříže. Mírně svažitý pozemek s přístupem z obecní komunikace má dostupné inženýrské sítě, elektřinu, plyn a veřejný vodovod. Pozemek je vhodný k výstavbě developerského projektu, či vlastního bydlení s možností dalšího odprodeje částí pozemku jako dalších stavebních parcel, přístupných po navazující příjezdové cestě. Příjemné místo s výhledem na blízkou Kroměříž i na nedaleké Hostýnské vrchy.

Prodej, stavební pozemek, Lačnov, CP 1700m²

Prodej, stavební pozemek, Lačnov, CP 1700m²

rezervováno

prodej parcely určené ke stavbě rodinného domu o budoucí výměre cca 1700 m2. Pozemek je situovaný v mírném svahu. Na pozemku se nachází elektřina a vodovod, na jeho hranici je kanalizace a plynovod. Přístup po obecní asfaltové komunikaci.

Prodej, Pozemky pro bydlení,1580 m² - Lačnov

Prodej, Pozemky pro bydlení,1580 m² - Lačnov

310 Kč za m2

prodej parcely určené ke stavbě rodinného domu o budoucí výměre cca 1580m². Pozemek je situovaný v mírném svahu. Na hranici pozemku se nachází kanalizace, vodovod, elektřina i plynovod. Přístup po obecní asfaltové komunikaci. Možnost rozdělení pozemku na dvě parcely.

Prodej, Pozemky pro bydlení, Kunovice, CP 397m²

Prodej, Pozemky pro bydlení, Kunovice, CP 397m²

cena k jednání

exkluzivně prodej stavebního pozemku v samém centru obce Kunovice. Na pozemku stojí stodola, určená k demolici, jedná se o řadovou zástavbu. Uliční šíře je 12,24m2. CP pozemku je 397,24 m2. Veškeré inženýrské sítě u pozemku. V obci se nachází 2 základní školy, školka, obchody, lékaři. Zajistíme vhodné financování.