Reference

Certifikát prověřená společnost

http://www.proverenaspolecnost.cz/show,89768,realitka-green-sro

Karla Vaculíková

Prodej, Byty 2+1, Vsetín, CP 54 m²

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Karle Vaculíkové za profesionální přístup při prodeji bytu 2+1 mojí maminky ve Vsetíně. Rychlá a bezproblémová komunikace, na e-maily reagovala téměř ihned, veškeré podklady byly včas připraveny se všemi instrukcemi. Byli jsme moc spokojeni.
Ještě jednou děkujeme!!! Petra Hajdová

Pavla Rathúská

Komerční objekt Praha

Ráda bych touto cestou poděkovala za perfektní spolupráci se slečnou Pavlou Rathúskou na prodeji družstevního bytu v Praze. Slečna Rathúská pracovala opravdu trpělivě a profesionálně, vyřešila všechny dokumenty, domluvila schůzky a poskytla potřebné informace.
Tímto děkuji za dokončenou transakci a věřím, že budeme mít možnost i nadále spolupracovat právě s ní.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Lenka Holá
CANADIANA - WHIRLPOOLS, spol. s r.o.
Mezihoří 587
760 01 Zlín
Tel.: 577 144 190
Mob. 777 632 233
[email protected]
www.canadiana.cz

Lada Biernátová

Lesní pozemky k.ú. Krásná pod Lysou Horou, okr. Frýdek - Místek, CP 18272 m2, po částečné těžbě

Chtel bych Vam podekovat za spolupraci, snahu a profesionalni pristup. S Vasim pristupem a sluzbami jsem velice spokojen.
Jeste jednou dekuji.
Premysl Kufa

Karla Vaculíková

Byty 2+1 s lodžií, Slušovice, CP 45 m²

Využila jsem služby paní Karly Vaculíkové, která mi zajistila převod družstevního bytu. Byla jsem velmi spokojená s průběhem převodu. Paní Vaculíková vše vyřídila k mé plné spokojenosti.
Ludmila Veselá

Pavla Rathúská

Rodinná vilka 5+1 Kudlov u Zlína

Vážená paní Rathúská,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělé služby při prodeji našeho rodinného domu. Váš přístup k nám, jako ke klientům hodnotím jako naprosto nadstandardní. Profesionalita, zpracování potřebné dokumentace, přístup k zájemcům, časová flexibilita, právní servis a hlavně osobní přístup a přívětivé a milé chování nás udělaly velký dojem.Také velmi oceňuji, že Vaše služby – služby realitního makléře, neskončily po realizaci prodeje, ale že jste samozřejmě dokončila veškeré účetní i právní úkony, které na prodej nemovitosti navazují.
Ještě jednou tedy prosím přijměte srdečné poděkování spokojených klientů a věřte, že Vaše služby doporučujeme a budeme doporučovat i nadále.
S pozdravem a přáním příjemného dne i víkendu Vaše spokojená klientka
Mgr. Dagmar Hasíková

Karla Vaculíková

Prodej, Chata, Hošťálková u Vsetína, CP 3979 m²

Dobrý den, chtěla bych poděkovat, zejména paní Vaculíkové, za kladný a vstřícný přístup při prodeji nemovitostí. Ještě jednou děkuji. Syptáková Olga

Karla Vaculíková

Prodej, Chata, Zlín, lokalita Příluky, CP 1715 m²

Nákup proběhl úspěšně, komunikace při dojednávání podmínek byla velice vstřícná.
Samotná realizace úkonu převodu a pomoc při úkonech zápisu do katastru atd. proběhla bezproblémově a také velice rychle. Děkuji a doporučuji.
Cikryt